![]() |
| Budova Národní galerie na Trafalgar Square |
Zdravím! :)
Při návštěvě Anglie je nezbytností podívat se do Londýna. A i já ho samozřejmě navštívila. Strávila jsem zde jeden den s nabytým programem, kdy mi nejlepším přítelem byl můj mobil, který sloužil jako navigace. Kdo v dnešní době potřebuje mapu? Chraňme lesy a využívejme moderní technologie :)
Cesta začala v 7 ráno na vlakovém nádraží v Tonbridge. Odtud jsem vlakem jela do Londýna na nádraží Charing Cross, které je v centru Londýny, jen pár minut od Trafalgar Square. Zde cesta začíná. Když přijedete do Londýna o víkendu před devátou hodinou, věřte, že nikde nebude ani živáčka. Zato okolo 12 hodiny bude všude narváno. :)



